Misyonumuz
Uzman çalışanlarımız ve güçlü teknik kadromuz ile verimli, güvenilir ve dinamik ekip ruhu ile müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden müşterilerine kaliteli çözüm ve hizmet sunmak.


Vizyonumuz

Çağdaş yenilikçi teknoloji bilgisine sahip, kurumsallaşma yolunda hızla yol alan ve sürekli kendini iyileştiren,geliştiren ve yenileyen çalışmalarla markalaşarak güvenirliğini ve sürekliliğini ilke edinen lider firma olmak.Biz Kimiz ?


Mardin Lider Cam-Balkon sistemleri olarak, firmamız 2005 yılından beri cam-balkon sektöründe hizmet vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini dikkatle dinlemenin her projede başarının kritik anahtarı olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu yüzden siz müşterilerimiz için en ileri tasarım uygulamalarını yıllar boyunca edindiğimiz bilgi, beceri ve tecrübeyle birleştirerek müşteri odaklı dizayn anlayışını benimsedik. Kanıtlanmış çalışma prensibimiz ile üstün kalite performansımız üzerine inşa ettiğimiz kusursuz deneyimle her beklentinizi karşılamayı ve aşmayı hedefliyoruz.


Mardin Lider Cam-Balkon sistemleri olarak, amacımız müşterilerimize projelerinin hedeflerine ulaşmak için deneyimli liderlik ve yenilikçi tasarım uzmanlığı sağlamaktır. İşlev, ekonomi, çok yönlülük ve güçlü estetik çekiciliğin gelişmesi tasarım sürecimizde çok önemli unsurlardır. Bu yüzden her zevke ve bütçeye göre akıllı çözümler sunarak yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyoruz. Ayrıca dünyanın dört bir yanından yeni tasarım ve uygulama trendlerini takip ederek kendimizi güncelliyoruz. Böylece kendi bilgi birikimimiz ve tecrübemizle yeni projelerde eşsiz tasarımlarla daha şık daha rahat ve sağlıklı alanlar sunmaktayız.


Mardin Lider Cam-Balkon sistemleri, Mardin Lider Cam markası ile ısı cam imalatımız lamine kesim hattımız tentesol – reflekte - konfor – sinerji – ayna – çerçeve – silikon cephe-krom imalatlarımız mevcuttur. Hizmetlerimiz i Mardin, Diyarbakır, Şırnak, Batman, Urfa, Hakkari, , Cizre, Ceylanpınar, Silopi olmak üzere il ve ilçelere hizmet vermekteyiz.MardinCam-Balkon olarak kuruluşumuzdan itibaren deneyimli pazarlama, satış ve uygulama ekibi, teknik kadrosu ile özverili, titiz çalışmalarıyla ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile firmamız gelişimini devam ettirmektedir.


Eğitimli ve seçkin pazarlama ve satış kadrosu,

  • Güçlü ve deneyimli teknik kadrosu,
  • ISO 9001, ISO 14001 ve CE Standartlarına sahip malzemeleri ve taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi sayesinde, Cam-Balkon tentesol,reflekte,konfor,sinerji, ayna,çerçeve,silikon cephe,krom ürünleri ile Türkiye de Cam-Balkon sektöründe güvenilir ve kaliteli bir firma olmaya devam etmektedir.
  • Kuruluşundan itibaren, müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız yönetici ve çalışanlarıyla birlikte bu ilkeye sadık kalarak tüm çalışmalarına ile aynı hassasiyet ile devam etmektedir.

Deneyimlerimiz ve çalışma prensiplerimizle esnek cam ve balkon ile ilgili her türlü taleplerini yerine getirmek için hizmetinizdeyiz.

Mardin Cam - Isıcam, Sineklik, Lamine ve PVC Sistemleri
whatsapp